Holistická aromamasáž Holistická aromamasáž

Holistická aromamasáž

Jedná se o relaxační masáž, při které díky účinkům jemných masážních technik a aromaterapie dochází k hlubokému uvolnění a odpočinku.

Aromaterapie je přírodní léčebná metoda využívající éterické oleje, které se získávají z různých částí rostlin a stromů (květů, listů, kůry, …).

Po úvodní konzultaci se vyberou éterické oleje konkrétně pro daný problém nebo situaci. Následně se smíchají s rostlinnými oleji (mandlový, sezamový, kokosový, …), které pokožku nijak nezatěžují, ale naopak ji chrání a vyživují. Po té následuje masáž celého těla nebo masáž částečná.

Éterické oleje působí velmi příznivě, jak na fyzickou, tak psychickou stránku člověka. Po fyzické stránce velmi dobře ovlivňují řadu zdravotních problémů, jako je nachlazení, zánět, infekce, nevolnost, bolesti různého původu.

Po stránce psychické mají sedativní nebo naopak stimulující účinky. Působí při duševní a fyzické únavě, neklidu, depresi.

Při výběru éterických a rostlinných olejů dbám na vysokou kvalitu. Používám oleje od firem, které se zabývají výrobou aromaterapeutické kosmetiky a zaručují 100% čistotu a ve většině případů BIO kvalitu. Většina rostlinných olejů se lisuje za studena, a tak si uchovávají všechny hodnotné látky.

Vyzkoušejte masáž, která Vás provoní a pomůže nalézt harmonii.